bonus-widzew-ruch

Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola wybranej drużyny w meczu Ruch Chorzów – Widzew Łódź!

Superbet zamieścił w swojej ofercie ekstra promocję na nadchodzący „mecz przyjaźni” pomiędzy Ruchem Chorzów a Widzewem Łódź. Do zgarnięcia aż 200 PLN za jednego wybranej drużyny.

Huczny jubileusz

41 567 kibiców. Tyle wynosi aktualnie rekord frekwencji XXI wieku w polskim futbolu. Wszystko wskazuje na to, że wyczyn ten zostanie lada chwilę pobity przez połączone siły fanów Ruchu Chorzów oraz Widzewa Łódź.

Ruch Chorzów
VS
Widzew Łódź
1 2.46
X 3.4
2 2.95
1 100
X 12
2 1.01

Na oficjalnej stronie internetowej popularnych Niebieskich pojawił się bowiem komunikat, że śląski klub sprzedał już 44 tyś. wejściówek. Dystrybucja pozostałych kilku tysięcy do kompletu 50 167 widzów jest rzekomo tylko kwestią czasu.

W dniu 20 września 2024 roku chorzowska drużyna będzie także obchodziła 104. rocznicę swojego powstania. Czy ten imponujący jubileusz zostanie uwieczniony wygraną? O tym przekonamy się już niebawem.

Jak zgarnąć dodatkowe 200 PLN w Superbet?

Każda z promocji oferowanych przez firmę Superbet posiada swój dedykowany regulamin. Nie inaczej jest także w przypadku tej omawianej w niniejszym tekście. Oto jakie warunki należy spełnić, aby być uprawnionym do odbioru dodatkowych 200 PLN:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – konieczne jest również zaznaczenie zgód marketingowych.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 50 PLN.
  3. Postaw 2 PLN na co najmniej jedną bramkę Ruchu bądź Widzewa.
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafiony, oprócz standardowej wygranej zyskasz także 200 PLN bonusu!

Przed wypłatą bonusu na rachunek bankowy Superbet wymaga trzykrotnego obrotu całością przyznanej kwoty na kuponach typu SINGIEL lub AKO po kursie 1.91 bądź wyższym.

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej