barcelona-psg-promocja-superbet

Bonus na Ligę Mistrzów: 300 PLN za pierwszego gola w meczu Barcelona – PSG!

Wszyscy fani piłki nożnej zacierają już mocno ręce na hitowe starcie ćwierćfinałowe Champions League pomiędzy FC Barceloną a Paris Saint-Germain. Okazuje się, że legalny bukmacher Superbet oferuje w ramach tego meczu 300 PLN dla każdego ze swoich nowych klientów. Co należy uczynić? Szczegóły poniżej.

Co należy zrobić, by otrzymać bonus 300 PLN w Superbet?

  1. Zarejestruj konto w Superbet i wpisz w dedykowaną rubrykę kod promocyjny FANSPORTU, a także zaakceptuj wszelkie zgody marketingowe.
  2. Złóż premierowy depozyt w kwocie co najmniej 50 PLN.
  3. Postaw kupon typu SINGIEL zawierający zakład na to, która z drużyn zdobędzie gola jako pierwsza.
  4. Stawka zakładu musi wynieść dokładnie 2 PLN.

Gdy zakład zostanie rozliczony jako wygrany, to użytkownik oprócz regularnej wygranej otrzyma również bonus o wartości 300 PLN.

Która drużyn może zdobyć bramkę jako pierwsza?

Wskazanie zespołu, który rozpocznie festiwal strzelecki jest oczywiście bardzo trudne. Gdyby oprzeć się jednak wyłącznie na dostępnych statystykach, to dużo bardziej prawdopodobne wydaje się trafienie paryżan.

Podopieczni Luisa Enrique dokładnie 9% wszystkich swoich goli zdobyli pomiędzy 1 a 10 minutą. W tym samym okresie Lewy i spółka zaaplikowali przeciwnikom tylko 2% z ogółu dorobku bramkowego.

Jak widać na załączonym obrazku, wiara w dotychczasową tendencję może być z perspektywy obstawiającego dość opłacalna. Należy jednak pamiętać, iż futbol potrafi płatać przysłowiowe figle i niewykluczone, że lada chwila stanie się to po raz kolejny.

TUTAJ możesz zarejestrować się w Superbet!

Kiedy i o której mecz FC Barcelona – PSG?

Wedle ogólnodostępnych informacji pierwszy gwizdek tego meczu powinien wybrzmieć około godz. 21:00 w dniu 16 kwietnia 2024 roku.

Jeśli chciałbyś zapoznać się ze wszystkimi wytycznymi opisywanej promocji, to treść regulaminu znajdziesz pod niniejszym linkiem.

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej