godziny-mistrzow-fortuna

Godziny Mistrzów w Fortunie. Odbierz 350 PLN za kupony na puchary!

Mamy środek tygodnia, a więc największą popularnością cieszą się zmagania w ramach europejskich pucharów. Z tej okazji bardzo interesującą promocję wszystkim swoim klientom oferuje firma Fortuna. Zainteresowani mogą zgarnąć od bukmachera nawet 350 PLN!

Godzina Mistrzów – warunki promocji

Najnowsza promocja od Fortuny dzieli się na trzy odrębne części. Każda z nich obowiązuje innego dnia. We wtorek na tapecie jest np. legendarny Bezpiecznik, środa upływa pod znakiem Dokładki, a w czwartek to równie kultowy Farciarz.

Bezpiecznik

Aby być uprawnionym do udziału w promocji, 16 kwietnia 2024 roku musisz zawrzeć zakład przedmeczowy za kwotę wynoszącą dokładnie 20 PLN pomiędzy godz. 16:00 a 21:00. Za każdy przegrany kupon Fortuna przyzna Ci 10 PLN w punktach Fortuna Klub Plus. W okresie obowiązywania Bezpiecznika możesz obstawić dokładnie 5 takich kuponów, a więc zwrot sumarycznie wyniesie aż 50 PLN.

Dokładka

Głównym założeniem Dokładki jest wynagrodzenie graczy, którzy będą mogli się pochwalić najwyższą skutecznością. W dniu 17 kwietnia 2024 roku w godzinach 16:00 – 21:00 należy postawić kupon przedmeczowy za kwotę 20 PLN, z kursem ogólnym wynoszącym co najmniej 3.00.

Jeśli taki kupon okaże się trafiony, to Fortuna zasili konto użytkownika dodatkowymi 40 PLN w formie punktów Fortuna Klub Plus. Istnieje opcja zawarcia maksymalnie 5 podobnych zakładów. Do zgarnięcia jest zatem dokładnie 200 PLN.

ZAREJESTRUJ KONTO W FORTUNIE!

Farciarz

Chyba każdy obstawiający zna ten ból, kiedy to jego kupon przybrał czerwone barwy w wyniku negatywnego rozstrzygnięcia raptem jednego zdarzenia. Fortuna wyciąga rękę do takich osób, oferując im promocję o nazwie Farciarz.

Każdy, kto 18 kwietnia 2024 roku pomiędzy 16:00 a 21:00 postawi zakład przedmeczowy w kwocie 20 PLN składający się z przynajmniej trzech zdarzeń, będzie uprawniony do odbioru 20 PLN w punktach FKP. O ile oczywiście na jego kuponie pojawi się dokładnie jeden błąd.

Tutaj także ilość kuponów ograniczono do 5. Można więc finalnie zyskać 100 PLN.

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej