go-super-nba

NBA PLAY-OFFS: GO SUPER 20+20 PLN W SUPERBET

Mamy tu fanów NBA? Lada moment rozpoczyna się kluczowa faza bieżącego sezonu najlepszej koszykarskiej ligi świata. Jeśli masz ochotę na ekstra kasę od Superbet z tej okazji, to rzuć okiem na warunki najnowszej promocji.

GO SUPER 20+20 PLN. WEJDŹ DO GRY I ODBIERZ FREEBET

Już za kilka chwil oficjalnie wystartują play-offy NBA w sezonie 2023/2024. Na placu boju pozostały już wyłącznie najsilniejsze zespoły z USA oraz Kanady. Do wyłonienia nowego mistrza pozostało już bardzo niewiele czasu.

ZAREJESTRUJ KONTO W SUPERBET Z KODEM FANSPORTU!

Masz szansę na odebranie dodatkowych 20 PLN w formie freebetu. Warunki promocji są stosunkowo proste. Sprawdź, co należy zrobić, aby odebrać ekstra kasę:

  1. W celu dołączenia do promocji przejdź do specjalnej sekcji „Promocje i bonusy”. Kliknij przycisk „DOŁĄCZ”, a następnie „POTWIERDŹ”. Promocja będzie dostępna od godz. 9:00 w dniu 20 kwietnia 2024 roku.
  2. Postaw kupon za co najmniej 20 PLN, który będzie zawierał zakłady dotyczące spotkań fazy play-off w NBA rozgrywanych 20 kwietnia lub w nocy z 20 na 21 kwietnia 2024r.
  3. Freebet zostanie przypisany do Twojego konta zaraz po rozliczeniu kuponu.

Szczegółowy regulamin promocji GO SUPER 20+20 PLN znajdziesz pod niniejszym linkiem.

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej