Betclic zakłady bukmacherskie – recenzja

Betclic to legalny bukmacher, który jest na rynku stosunkowo niedługo, chociażby w porównaniu z LV BET czy STS. Niemniej zbiera on pozytywne opinie i cieszy się rosnącą popularnością wśród typerów. Co jednak istotne, zaostrzenie przepisów i ustawy hazardowej sprawiło, że bukmacher na pewien czas zniknął z polskiego rynku bukmacherki. Jednak po uzyskaniu licencji o numerze PS4.6831.11.2017 wydanej przez Ministerstwo Finansów na urządzanie zakładów sportowych, znów pojawił się na rynku w 2018 roku. Czy warto rejestrować konto i obstawiać w Betclic?

Bukmacher Betclic – oferta zakładów bukmacherskich

Betclic Polska zdobyła sobie renomę dzięki szerokiej ofercie zakładów sportowych, która zadowoli nawet najbardziej wymagających entuzjastów bukmacherki. Operator ten ma w swoim asortymencie ponad 40 dyscyplin sportowych, począwszy od tych najpopularniejszych, takich jak zakłady piłkę nożną, Fame MMA, siatkówkę, tenis, czy żużel, a kończąc na bardziej niszowych, jak żeglarstwo, krykiet, petanque, czy biathlon.Bukmacher Betclic zdecydowanie stawia na różnorodność, dając możliwość obstawiania zarówno najważniejszych krajowych lig, jak i również tak egzotycznych lig, jak te z Nikaragui czy Tajwanu. 

Jednym z atutów Betclic są zróżnicowane rynki zakładów dla każdego wydarzenia. W przypadku piłki nożnej, oprócz standardowego typowania zwycięzców, bukmacher umożliwia stawianie zakładów w kilkudziesięciu dodatkowych kategoriach, takich jak całkowita liczba goli zdobytych podczas meczu, czy połowa z większą liczbą strzelonych bramek. Betclic Polska oferuje także zakłady specjalne, związane z globalnymi wydarzeniami. Typerzy mogą obstawiać między innymi wybory prezydenckie. Co istotne, bukmacher idzie z duchem czasu, umożliwiając typowanie eSportu oraz sportów wirtualnych, które zyskują coraz większą popularność wśród graczy. Unikalnym elementem oferty Betclic jest możliwość stawiania zakładów na Fame MMA, co wyróżnia tego operatora na tle konkurencji.

Betclic, czyli jeden z legalnych bukmacherów w Polsce wyróżnia się również bogatą ofertą na zakłady na żywo. Oczywiście, w ofercie dominuje piłka nożna, gdzie dostępnych jest największa liczba rynków i zdarzeń. Jedną z zalet, które wyróżniają Betclic na tle konkurencji, jest możliwość oglądania transmisji wydarzeń na żywo. Dzięki tej funkcji, obstawianie staje się znacznie prostsze i bardziej emocjonujące, umożliwiając graczom śledzenie rozwoju sytuacji na boisku w czasie rzeczywistym. Ponadto typerzy mają możliwość sprawdzania wyników spotkań na żywo, które nie są transmitowane. Opcja dostępna jest zarówno na Betclic.pl, jak i w aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna Betclic

Biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie na mobilne rozwiązania w zakładach bukmacherskich, Betclic wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy, oferując doskonale wykonaną aplikację. Obecnie typerzy cenią sobie możliwość obstawiania wyników niezależnie od miejsca, w którym się znajduje, a aplikacja Betclic to odpowiedź na ich potrzeby. Czy na wszystkie? Aplikacja Betclic to nie tylko komfortowe typowanie wyników i śledzenie rozgrywek na żywo, ale także możliwość dynamicznego reagowania na zmieniającą się sytuację na arenach sportowych.

Co więcej, Betclic oferuje zalogowanym użytkownikom opcję oglądania wybranych meczów na żywo, co znacznie zwiększa emocje i poziom zaangażowania w obstawianie. Dostępne są oczywiście oferty na sporty wirtualne, jak również tradycyjne. W pełni legalny bukmacher Betclic pozwala zawierać zakłady bukmacherskie na wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe. Dzięki tak rozbudowanym możliwościom, aplikacja Betclic z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników zakładów sportowych, którzy chcą mieć nieograniczony dostęp do typowania kuponów, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Bonus powitalny oraz promocje dla stałych graczy w Betclic zakłady bukmacherskie

Bonusy powitalne to obok transmisji i zakładów live jeden z najważniejszych aspektów przy wyborze operatora do obstawiania zakładów wzajemnych. Jeśli chodzi o ofertę powitalną w Betclic, to bukmacher oferuje zakład bez ryzyka, cashback maksymalnej wartości 50 złotych przyznawany za pierwszy nietrafiony zakład. W takim przypadku środki promocyjne trafiają na konto bonusowe gracza, które ten będzie mógł później wypłacić. Żeby otrzymać cashback, należy w pierwszej kolejności zarejestrować konto gracza, a po wpłaceniu swojego pierwszego depozytu obstawić typy i kupon. Wymagania pierwszego zakładu są bardzo proste, ponieważ jego minimalny kurs musi wynosić 1.14. Oprócz tego w BetClic grasz bez podatku! To specjalna akcja promocyjna bukmachera, który jako pierwszy w Polsce postawił na taki ruch w stronę gracza. 

Aktualne promocje bukmacherskie w Betclic

Betclic to legalne zakłady bukmacherskie, które w porównaniu do konkurencji nie mogą jednak pochwalić się bogatą ofertą promocji. Do dyspozycji graczy pozostają takie opcje, jak promocja MULTI+, dzięki której można zwiększyć swoje wygrane, a także powiększone kursy. Betclic oferuje również bonusy na gry karciane. Zdecydowanie jednak brakuje tutaj prawdziwych bonusów oferowanych w postaci dodatkowych środków na grę. Dostępna jest również strefa VIP, ale dostać się do niej można jedynie po zaproszeniu przez operatora. Liczy się w tym przypadku aktywność i zaangażowanie. Otrzymując do spersonalizowanej oferty można zyskać specjalne promocje, upominki, a nawet wziąć udział w wydarzeniach sportowych. Nie zmienia to jednak faktu, że legalny bukmacher Betclic powinien jeszcze nad tym popracować. 

Betclic zakłady bukmacherskie – oferta kursów bukmacherskich

Można powiedzieć, że 26 września 2018 roku bukmacher Betclic wkroczył na polski rynek z impetem, ale jego oferta z czasem zaczęła tracić na atrakcyjności.  W kursach Betclic nie jest topowym graczem, pobierając dość wysokie marże. W porównaniu z innymi firmami na rynku bukmacherskim, plasuje się gdzieś w połowie stawki. Nie jest źle, ale najlepiej też nie jest. 

Zakłady Betclic – czy warto założyć konto?

W momencie, kiedy Betclic wrócił na polski rynek, był już typerom znaną marką na rynku bukmacherskim, dzięki czemu łatwiej było mu ich znowu do siebie przyciągnąć. Bukmacher ten posiada bardzo zróżnicowaną ofertę sportów obejmującą ponad 40 dyscyplin. Jego dodatkowym atutem są transmisje live oraz oferta zakładów na FAME MMA. W porównaniu z innymi firmami Betclic nie posiada jednak tak rozbudowanej i zróżnicowanej oferty bonusów. Mimo to z reguły zbiera pochlebne opinie

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej