Betfan zakłady bukmacherskie – recenzja

Betfan to jeden z nowszych bukmacherów, który wszedł na polski rynek bukmacherski. Oferuje on legalne zakłady bukmacherskie w Polsce od 2018 roku. W opinii wielu graczy należy on do czołówki bukmacherów, którzy operują w Polsce. Firma otrzymała licencję nr PS4.6831.3.2018 na urządzanie zakładów wzajemnych 29 października 2018 roku od Ministerstwa Finansów. Dzięki temu stała się ona legalnym bukmacherem. W Polsce Betfan oferuje stosunkowo wysokie bonusy na start, stale uzupełniając swoją ofertę o nowe promocje dla stałych i nowych graczy. Dzięki temu też zyskuje wiele pochlebnych opinii. Czy warto założyć konto u tego bukmachera? 

Bukmacher Betfan – oferta zakładów bukmacherskich

W świecie zakładów bukmacherskich każda firma ma swoje mocne i słabe strony. Jednak to, co dla jednego gracza jest atutem, dla innego może być mankamentem. Bukmacher Betfan, piętnasty legalny operator na polskim rynku, ciągle się rozwija, czerpiąc z doświadczeń swoich poprzedników i oferując klientom coraz to nowsze i atrakcyjniejsze promocje. Dzięki temu zbiera bardzo pozytywne opinie wśród użytkowników. Jednym z kluczowych ruchów marketingowych Betfanu było nawiązanie współpracy z znanym polskim sportowcem, Mariuszem Pudzianowskim. To partnerstwo przyczyniło się do zwiększenia popularności bukmachera w Polsce.

Betfan wyróżnia się również innowacyjnym podejściem do dostępności swojej oferty. Użytkownicy mają możliwość łatwego i szybkiego dostępu do zakładów na różne dyscypliny sportowe w jednym panelu głównym. Przykładowo, wszystkie zakłady tenisowe umieszczone są na jednej podstronie, co znacząco ułatwia nawigację i pozwala na złożenie kilku zakładów z różnych dyscyplin w krótkim czasie. Oferta zakładów bukmacherskich w Betfan jest szeroka i różnorodna, obejmując prawie 30 dyscyplin sportowych. Gracze mają możliwość obstawiania nie tylko popularnych dyscyplin, jak piłka nożna, ale również rzadziej spotykanych u bukmacherów, takich jak boks. Poza tym dostępne są do obstawiania MMA, żużel, futsal, sporty wirtualne, gry karciane, eSport i wiele innych.

Warto podkreślić, że Betfan nieustannie pracuje nad rozwojem swojej oferty i usług. Nowe promocje oraz atrakcyjne bonusy dla stałych i nowych klientów sprawiają, że bukmacher ten jest konkurencyjny na tle innych operatorów w Polsce. Betfan to bukmacher, który zdobywa uznanie wśród graczy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, szerokiej ofercie i atrakcyjnym promocjom. Współpraca ze znanymi osobistościami i ciągłe dążenie do ulepszania usług sprawiają, że operator jest wart uwagi każdego, kto interesuje się zakładami bukmacherskimi.

Betfan niestety nie wyróżnia się mocno rozbudowaną ofertą na zakłady live. Być może jest to tylko kwestia czasu, aż ją rozszerzy i wprowadzi więcej udogodnień dla graczy. Aktualnie najlepsze kursy i zakłady bukmacherskie na żywo dostępne są na piłkę nożną, koszykówkę, tenisa, boks, siatkówkę oraz darta. Co istotne, u bukmachera można znaleźć jednak transmisje na żywo, ale niezbędne jest do tego posiadanie konta gracza. Jeśli chodzi o kursy bukmacherskie, to Betfan ma stosunkowo niskie marże, co plasuje go w czołówce bukmacherów na polskim rynku. 

 

Aplikacja mobilna w Betfan

Aplikacja mobilna Betfan charakteryzuje się rozbudowanym interfejsem i dostępnością praktycznie do całej oferty, jaką można znaleźć na stronie internetowej. Gracze mogą szybciej typować Premier League i inne ligi piłkarskie, w sytuacji, gdy nie mogą skorzystać z komputera. W apce dostępny jest szereg opcji ułatwiających jej użytkowanie. Działa ona zarówno na systemie Android, jak i iOS. Ponadto wyróżnia się ona perfekcyjną responsywnością, przez co działa sprawnie i nikt nie musi obawiać się, że przegapi ważny moment danego spotkania, aby puścić zakład live. 

Bonus powitalny oraz promocje dla stałych graczy w Betfan zakłady bukmacherskie

Bonus powitalny dla nowych graczy obejmuje u bukmachera Betfan 200 procent od wpłaty depozytu, maksymalnie do 300 złotych. Jego zaletą jest przede wszystkim konieczność tylko jednokrotnego obrotu. Oznacza to tyle, że jeśli gracz wpłaci depozyt w wysokości 150 zł, to otrzyma dodatkowo 300 zł na grę. Musi jednak postawić równowartość tej kwoty. Co istotne, w obrocie liczą się zarówno wygrane, jak i przegrane kupony. Warto także dodać, że zalicza się do niego kupon, na którym są minimum trzy zdarzenia, a kurs łączny wynosi minimum 3.00. Nie są to jakieś wygórowane wymagania, ale u konkurencji można znaleźć niższe. 

Pod względem stałych promocji lub okazyjnych, Betfan wypada całkiem dobrze. Dostępna jest między innymi oferta na codzienny darmowy zakład za wykonanie określonego zadania. Ponadto gracze mogą skorzystać z AKO Boostera, który zwiększa wygraną nawet o 150%, deszcz freebetów na Legia, BetBuilder, czy też BetMatch. Typerzy mogą również wymyślić swój zakład, a bukmacher wystawi go do oferty. 

Zakłady Betfan – opinie

Betfan to bukmacher, który w ciągu ostatnich lat mocno się rozwinął i rozbudował swoją ofertę. Dzięki połączeniu stosunkowo niskiej marży z szeroką ofertą i ciekawymi bonusami, może śmiało walczyć o klientów z takimi firmami jak STS czy Fortuna. Jeśli ktoś nie jest przekonany co do tego, czy warto zakładać konto u tego bukmachera, może sprawdzić w sieci opinie innych typerów lub skorzystać z niepełnej rejestracji konta. W ten sposób sprawdzić można funkcjonalności, jak wygląda oferta na ligę polską w Betfan, czy też jak wyglądają sporty wirtualne i wtedy podjąć decyzję o pełnej rejestracji lub nie. 

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej