KATOWICE 03.04.2024 MECZ TAURON HOKEJ LIGA SEZON 2023/24 — POLISH ICE HOCKEY TOP LEAGUE : GKS KATOWICE – RE-PLAST UNIA OSWIECIM FINAL MECZ NR 2 PLAY OFF MIRO LEHTIMAKI VILLE HEIKKINEN

Finał TAURON Hokej Ligi. Chcą powtórzyć wrześniowe zwycięstwo

W sobotę, 6 kwietnia odbędzie się trzeci mecz finałowy pomiędzy Re-Plast Unią Oświęcim a GKS Katowice. W rywalizacji do 4. zwycięstw w serii jest 1-1. Gospodarze chcą zagrać lepiej niż ostatnio, a GieKSa powtórzyć wrześniowe starcie, kiedy pewnie pokonała rywala na lodowisku w Oświęcimiu. Mecz rozpocznie się o godz. 17:30 i będzie transmitowany w TVP Sport.

W pierwszym spotkaniu Unia wypadła bardzo dobrze na lodowisku w Satelicie i wygrała 3:2. Jednym z najlepszych graczy na tafli był litewski snajper Mark Kaleinikovas. Całkiem inaczej wyglądał rewanż, tym razem obrońcy tytułu byli skuteczniejsi i bardziej zdeterminowani. Pewnie wygrali 3:0, a kibice byli zachwyceni grą śląskiego teamu.

– Z dużym optymizmem jedziemy do Oświęcimia. Wygraliśmy drugi mecz, na lodowisku rywala zwyciężyliśmy w sezonie zasadniczym, jak również w poprzednich sezonach w fazie play-off – mówił John Murray, który w środę w drugim meczu zachował czyste konto.

Bramkarz reprezentacji Polski wspominał m.in. o starciu zespołu z września poprzedniego roku. Wtedy 15 września w trzeciej kolejce sezonu regularnego goście wygrali z Unią 5:2. Decydująca była druga tercja, która zakończyła się wynikiem 3:1.

Oświęcimianie na pewno mogą liczyć na wsparcie swoich kibiców. Zarówno sobotni, jak również niedzielny mecz, zobaczy komplet widzów. Spotkania finałowe są transmitowane w TVP.

Terminarz meczów finałowych TAURON Hokej Ligi

Trzeci mecz finałowy

Sobota, 6 kwietnia, godz. 17:30

Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Katowice

Stan rywalizacji do 4. zwycięstw: 1-1

Czwarty mecz finałowy

Niedziela, 7 kwietnia, godz. 20:30

Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Katowice

Piąty mecz finałowy

Środa, 10 kwietnia, godz. 18:30

GKS Katowice – Re-Plast Unia Oświęcim

Ewentualnie

Szósty mecz finałowy

Piątek, 12 kwietnia, godz. 20:30

Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Katowice

Siódmy mecz finałowy

Niedziela, 14 kwietnia, godz. 20:30

GKS Katowice – Re-Plast Unia Oświęcim

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej