Lech Poznań – Puszcza Niepołomice - typy, kursy bukmacherskie

Lech Poznań – Puszcza Niepołomice – typy, kursy bukmacherskie

Kibice Lecha Poznań napotkali prawdziwy emocjonalny rollercoaster w obecnym sezonie. Ostatni tydzień w szczególności mógł dla nich być prawdziwą huśtawką nastrojów. Po imponującym zwycięstwie nad aktualnym mistrzem Polski, Rakowem Częstochowa, nadeszła bolesna porażka w Szczecinie z miejscową Pogonią. Przez to też trudno jednoznacznie przewidzieć, co wydarzy się przy Bułgarskiej w spotkaniu z zespołem z Niepołomic.

Lech – Puszcza – kursy bukmacherskie

Mimo niedawnego niepowodzenia w Szczecinie, „Kolejorz” nadal zalicza się do grona kandydatów do zdobycia mistrzostwa Polski lub przynajmniej zajęcia miejsca w pierwszej czwórce. Stąd spotkanie z drużyną taką jak Puszcza nie powinno stanowić większego problemu dla gospodarzy. Niemniej jednak można oczekiwać meczu, w którym padnie kilka bramek, zwłaszcza biorąc pod uwagę zdolności strzeleckie Poznaniaków na własnym stadionie oraz skłonność Puszczy do zdobywania goli na wyjazdach.

Szybka rejestracja w Supebet.pl z bonusami na start 

Jeśli chodzi o drużynę z Niepołomic, choć jej pozycja w lidze nie jest imponująca, potrafi regularnie zdobywać bramki. W 7 z 10 ostatnich meczów wyjazdowych drużyna ta zdobywała gole. Wskazuje to na możliwość, że obie drużyny, zarówno beniaminek, jak i „Kolejorz”, mogą znaleźć drogę do bramki przeciwnika w tym spotkaniu. 

Jak wyglądają kursy na to spotkanie w Superbet

TypyKursyBukmacher
Lech Poznań1.33Superbet
Remis5.50Superbet
Puszcza Niepołomice10.00Superbet

Zarejestruj się i zgarnij 3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny. Wpisz podczas rejestracji kod promocyjny FANSPORTU!

Lech Poznań – Puszcza Niepołomice – bilans spotkań, typy bukmacherskie

Po zwycięstwie nad Rakowem wydawało się, że Lech nabrał wiatru w żagle. Jednak porażka w Szczecinie mogła ostudzić nastroje w drużynie. Z kolei mimo niższego miejsca w tabeli, drużyna Puszczy nie jest łatwym rywalem. Lech, mając więc za sobą tak zróżnicowane wyniki, może czuć presję przed spotkaniem z teoretycznie słabszym rywalem. 

Choć dotychczasowe starcia pomiędzy tymi drużynami nie miały miejsca, nie oznacza to braku emocji w nadchodzącym meczu. Mimo istotnej różnicy w ligowej tabeli, gdzie Lech plasuje się blisko czołówki, a Puszcza zmaga się z tym, aby już na początku rozgrywek nie znaleźć się w strefie spadkowej. Spotkanie w Poznaniu zapowiada się jako bardzo interesujące. Zwracając uwagę na skuteczność Puszczy w zdobywaniu goli na wyjazdach oraz Lecha u siebie, można przypuszczać, że obie drużyny strzelą bramkę. W stolicy Wielkopolski jednak nie przewidują innego wyniku, jak zgarnięcie trzech punktów. 

Szybka rejestracja w Supebet.pl z bonusami na start

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej