fot. Legia Warszawa / mat. prasowe

Legia Warszawa – Raków Częstochowa – typy, kursy bukmacherskie

Do Warszawy przybywa aktualny mistrz Polski. Pojedynek Rakowa z drużyną ze stolicy rozgrzewa piłkarskie emocje w kraju wszystkich fanów piłki nożnej i Ekstraklasy. Dla drużyny z Warszawy będzie to czwarte kolejne duże wyzwanie, natomiast dla Rakowa będzie to trzeci z czterech ważnych meczów w ostatnim czasie. Oba zespoły staną naprzeciw siebie po spotkaniach pucharowych, co może zwiastować pewne rotacje w składzie zarówno Legii, jak i Rakowa. Która drużyna okaże się lepsza w tym starciu? Jakie są typy i kursy bukmacherskie na spotkanie pomiędzy drużynami z Warszawy i Częstochowy?

Legia – Raków – kursy bukmacherskie

Rywalizacja między dwoma czołowymi zespołami Ekstraklasy w poprzednich sezonach była niezwykle emocjonująca dla wszystkich kibiców w Polsce. Spotkania te cechowały się licznymi bramkami, wysoką intensywnością oraz wieloma ciekawymi momentami.

W Warszawie podczas zbliżającego się meczu można oczekiwać podobnych emocji. Eksperci są zdania, że oba zespoły będą dążyły do zdobycia pełnej puli punktów. Chociaż Raków, będąc mistrzem Polski i rozgrywając spotkanie w europejskich pucharach u siebie oraz o wcześniejszej, może mieć nieco większe szanse na korzystny wynik ze względu na więcej czasu na regenerację. 

Szybka rejestracja w Supebet.pl z bonusami na start

Na stadionie kibice mogą być świadkami wielu bramek, ponieważ zarówno jeden, jak i drugi zespół mają silne linie ofensywne, lecz jednocześnie ich defensywa nie zawsze prezentuje najwyższy możliwy poziom. Biorąc pod uwagę potencjał ofensywny obu ekip, trzeba się spodziewać wielu okazji bramkowych, ale pod znakiem zapytania stoi to, czy zostaną one wykorzystane.

Jak wyglądają kursy na to spotkanie w Superbet

TYPYKURSYBUKMACHER
Legia Warszawa2.30Superbet
REMIS3.60Superbet
Raków Częstochowa3.10Superbet

Zarejestruj się i zgarnij 3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny. Wpisz podczas rejestracji kod promocyjny FANSPORTU!

Legia Warszawa – Raków Częstochowa – bilans spotkań, typy bukmacherskie

Ostatnie spotkania pomiędzy Legią Warszawa a Rakowem Częstochowa to prawdziwa sinusoida, co zresztą pokazują statystyki z bezpośrednich meczów. Na 13 rozegranych pojedynków Stołeczni wygrali 6 spotkań, a 5 wygrał Raków, natomiast 2 zakończyły się podziałem punktów. Ostatnie dwa spotkania to jednak starcia o Puchar i Superpuchar Polski, które wygrała drużyna z Warszawy po seriach jedenastek. Ostatni remis miał miejsce dokładnie 19 marca 2022 roku.

Trzeba jednak podkreślić, że Legia nie przegrała ostatnich trzech meczów z Rakowem. Najpierw Legioniści odnieśli zwycięstwo w lidze, następnie w Pucharze i Superpucharze Polski. Dawid Szwarga, który przejął schedę po Marku Papszunie ma więc coś do udowodnienia swoim kibicom i z pewnością będzie chciał zgarnąć wraz ze swoim zespołem komplet punktów. Warto dodać, że bilans bramkowy pomiędzy Legią a Rakowem to 21:20 na korzyść ekipy z Częstochowy. Pokazuje to jednak, że można się spodziewać więcej strzelonych bramek i to na konto obu zespołów. 

Szybka rejestracja w Supebet.pl z bonusami na start

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej