manchester-city-real-madryt-typy

Manchester City – Real Madryt typy i kursy

Wielu określało tę rywalizację przedwczesnym finałem. Pierwsza odsłona dwumeczu potwierdziła, iż nie były to tylko puste słowa. Jak to będzie wyglądało w rewanżu? Kto ostatecznie uzyska awans do kolejnej rundy? Sprawdź Manchester City – Real Madryt typy.

Manchester City – Real Madryt typy bukmacherskie

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że zarówno The Citizens jak i Królewscy sięgną w tym sezonie po mistrzowskie tytułu w swoich rodzimych ligach. Ekip takiego pokroju podobny sukces jednak absolutnie nie zaspokaja. Zawsze mają apetyty na więcej, a nadrzędnym celem niezmiennie jest triumf w prestiżowej Lidze Mistrzów.

Manchester City
VS
Real Madryt
1 1.61
X 4.4
2 4.9
1 11
X 1.07
2 30

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym na Santiago Bernabeu doszło do sprawiedliwego remisu. Oba zespoły miały tam swoje lepsze i gorsze okresy, ale na finalny brak rozstrzygnięcia nie powinna raczej zbytnio narzekać żadna ze stron pojedynku.

Rewanż będzie się rzecz jasna rządził swoimi prawami. Żadnej z drużyn nie przejdzie zapewne nawet przez myśl, aby choć na chwilę odstawić nogę. Daniele Orsato, którego wyznaczono do prowadzenia tego spotkania, będzie miał zatem z pewnością cały ogrom pracy. Prognozuję, że w protokole meczowym znajdą się ostatecznie przynajmniej pięć nazwisk.

NASZ TYP: powyżej 4.5 żółtych kartek – kurs 1.55 w Superbet

Bonus na Ligę Mistrzów – jak odebrać ekstra 300 PLN?

  1. Załóż konto w Superbet – użyj kodu FANSPORTU i zaznacz wszelkie niezbędne zgody marketingowe.
  2. Wpłać pierwszy depozyt w kwocie wynoszącej co najmniej 50 PLN i postaw premierowy kupon za nie mniej niż 2 PLN na to, która ze stron pojedynku w meczu Manchester City – Real Madryt.
  3. Jeśli Twój typ okaże się trafiony, to oprócz regularnej wygranej otrzymasz także ekstra 300 PLN od bukmachera.

Kiedy i gdzie oglądać Manchester City – Real Madryt?

Przebieg na żywo opisywanej rywalizacji będzie można śledzić m.in. na antenach stacji Polsat Sport Premium 1, jak i za pośrednictwem platformy Polsat Box Go. Początek meczu zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 17 kwietnia bieżącego roku.

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej