rakow-gornik-typy
fot. TVP Sport

Marsz po puchary. Typujemy starcie Raków Częstochowa – Górnik Zabrze

Choć w piłkarskiej nomenklaturze Rycerzami Wiosny określa się drużynę ŁKS-u Łódź, to w trwającym sezonie podobne miano należałoby przypisać ekipie dowodzonej przez Jana Urbana. Jak popularni Żabole spiszą się w prestiżowym starciu na częstochowskiej ziemi? Oto Raków – Górnik Zabrze typy.

Raków Częstochowa – Górnik Zabrze typy bukmacherskie

Trzeba przyznać Michałowi Świerczewskiemu, że wykazuje się ogromną cierpliwością. Medaliki pozostają bez zwycięstwa od 17 marca, a Dawid Szwarga nadal pozostaje na stanowisku pierwszego szkoleniowca Rakowa. Ciężko stwierdzić, jak długo taki stan rzeczy będzie jeszcze trwał, ale 100% pewne jest to, że przed wciąż aktualnymi mistrzami Polski piekielne trudne starcie z zabrzańskim Górnikiem. Starcie, które może jeszcze dodatkowo skomplikować niełatwą sytuację tego klubu.

Raków Częstochowa
VS
Górnik Zabrze
1 1.57
X 4.2
2 6.2
1 18
2 1.01

Jan Urban podobnie zresztą jak jego młodszy kolega po fachu z Częstochowy był już swojego czasu jedną nogą poza drużyną. Imponująca forma, jaką udało się zbudować doświadczonemu trenerowi na przestrzeni raptem kilku tygodni przerwy pomiędzy rundami, sprawiła jednak, iż w tym momencie Trójkolorowi są bardzo bliscy zajęcia lokaty gwarantującej prawo do gry w eliminacjach europejskich pucharów. Jako że Raków walczy dokładnie o to samo, to stawka piątkowego pojedynku będzie niezwykle wysoka.

ZAŁÓŻ KONTO W SUPERBET Z KODEM FANSPORTU

Co w takiej sytuacji powinien poczynić każdy szanujący się typer? Oczywiście skupić się na propozycjach dotyczących liczby strzelonych goli. Podczas październikowej potyczki obydwu ekip na tablicy wyników widniało ostatecznie dokładnie trzy trafienia. Nie ukrywam, iż mocno liczę na powtórkę takiego scenariusza.

NASZ TYP: powyżej 2.5 goli – 1.90

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej