RB Lipsk - VFL Bochum typy, kursy bukmacherskie

RB Lipsk – VFL Bochum typy, kursy bukmacherskie

W nadchodzący weekend miłośnicy Bundesligi będą śledzić ciekawe starcie pomiędzy drużynami RB Lipsk i VFL Bochum. Choć obie drużyny posiadają różną historię i tradycje w niemieckiej piłce, to z pewnością dostarczą kibicom wielu emocji.

RB Lipsk – VFL Bochum – kursy bukmacherskie

RB Lipsk, znany z dynamicznej gry i młodego składu, w ostatnich latach stał się jednym z czołowych zespołów Bundesligi. W przeszłości udało im się wielokrotnie stanąć na podium ligi i walczyć o najwyższe trofea. Potwierdzeniem tego są od kilku lat już regularne udziały w europejskich rozgrywkach i to z niemałymi sukcesami. Mimo iż nie tryumfowali w Lidze Mistrzów to jednak projekt ekipy z Lipska stale się rozwija i można spodziewać się tego, że w najbliższych latach drużyna RB stanie się jedną z czołowych w Europie.

Szybka rejestracja w Supebet.pl z bonusami na start

Z drugiej strony, VFL Bochum, choć nie zawsze bywał stałym bywalcem w elicie niemieckiego futbolu, to drużyna ta ma swoje chwile tryumfu i potrafi zaskakiwać. Obecnie jednak boryka się z kilkoma problemami, a najważniejszym z nich jest forma drużyny z Bochum. Drużyna okupuje bowiem dół tabeli z trzema oczkami po sześciu kolejkach spotkań. Wynik jest więc co najmniej mierny. 

Jak wyglądają kursy na to spotkanie w Superbet

TypyKursyBukmacher
RB Lipsk1.25Superbet
Remis7.00Superbet
Bochum11.00Superbet

RB Lipsk – VFL Bochum – bilans spotkań, typy bukmacherskie

Jeśli chodzi o bezpośrednie starcia obu zespołów, w przeszłości obie drużyny miały okazję do zmierzenia się ze sobą kilkukrotnie. Co jednak istotne, ekipa z Lipska w ostatnich pięciu spotkaniach tryumfowała czterokrotnie, natomiast raza tylko doznała porażki. Na uwagę zasługują wyniki, które albo kończyły się 1:0 albo 4:0. To może zwiastować grad goli lub spotkanie na wyrównanym poziomie. 

Mimo iż zespół z Bochum jest skazywany na porażkę, to w ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi ekipami pokazał, że potrafi wygrywać z lepszymi drużynami. Niemniej, kibice mogą się spodziewać intensywnej rywalizacji w środkowej strefie boiska oraz szeregu ciekawych akcji pod bramkami obu zespołów. To spotkanie z pewnością dostarczy wiele emocji!

Szybka rejestracja w Supebet.pl z bonusami na start

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej