Stade Reims vs AS Monaco - typy, kursy bukmacherskie

Stade Reims vs AS Monaco – typy, kursy bukmacherskie

Kolejna kolejka Ligue 1 zapowiada się emocjonująco! Tym razem oczy kibiców będą skierowane na spotkanie między Reims a AS Monaco, które odbędzie się 7 października. Mecz zapowiada się o tyle ciekawie, że obie francuskie drużyny znajdują się na szycie tabeli. Stade Reims zajmuje trzecią lokatę, natomiast AS Monaco przewodzi całej stawce. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? A może mecz zakończy się podziałem punktów.

Reims – AS Monaco – kursy bukmacherskie

Reims, znane z solidnej gry w obronie oraz szybkich kontrataków, w ostatnich sezonach prezentowało stabilną formę, utrzymując się w środkowej części tabeli Ligue 1. Początek tego sezonu ekipa z Reims ma znacznie lepszy, co pokazuje tabela ligowa. Zespół ten zajmuje trzecią lokatę z dorobkiem 13 punktów i traci tylko jedno oczko do przewodzącej drużyny z Księstwa Monaco. 

Szybka rejestracja w Supebet.pl z bonusami na start

Z kolei AS Monaco to zespół o bogatej historii i sukcesach w lidze francuskiej. Ich ofensywny styl gry i młodzi, perspektywiczni zawodnicy przyciągają uwagę kibiców. W ostatnich latach spod skrzydeł szkółki z Monaco wypromowano wielu wspaniałych piłkarzy z Kylianem Mbappe na czele. Wtedy także udało się tej drużynie zdobyć tytuł Mistrza Francji. Czy pierwsza lokata na obecnym etapie rozgrywek sprawia, że można przewidywać podobny scenariusz, jak kilka lat temu? Czy zespół z Monaco znów zawojuje ligę, a następnie zostanie rozsprzedany?

Jak wyglądają kursy na to spotkanie w Superbet?

TypyKursyBukmacher
Reims2.70Superbet
Remis3.70Superbet
Monaco2.50Superbet

Stade Reims – AS Monaco – bilans spotkań, typy bukmacherskie

Jeśli chodzi o bezpośrednie starcia tych drużyn w przeszłości, obie ekipy rywalizowały ze sobą wielokrotnie. W ostatnich pięciu spotkaniach dwukrotnie górą byli piłkarze z Monaco i dwukrotnie z Reims. Do tego padł jeden remis. W każdym z tych spotkań padała przynajmniej jedna bramka, z wyjątkiem jednego meczu, który zakończył się bezbramkowym podziałem punktów. To pokazuje, że mimo wszystko można się spodziewać emocjonującego meczu, z wieloma zwrotami akcji. Wszystko jednak zależy od predyspozycji piłkarzy i jedenastek, które wybiegną na murawę. Z pewnością należy przygotować się na zacięte spotkanie, w którym obie ekipy będą chciały zgarnąć cenne trzy punkty.

Szybka rejestracja w Superbet.pl z bonusami na start

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej