Jak wybrać najlepszego bukmachera?

Bukmacherzy internetowi oferują możliwość obstawiania zakładów sportowych w najlepszych i najbardziej komfortowych warunkach, bo można to zrobić z domu, siedząc przed komputerem lub korzystając z aplikacji mobilnej. Można tam znaleźć wszystkie niezbędne informacje i dane na temat poszczególnych meczów. Należy wiedzieć, że oferty firm bukmacherskich są jednak różne. Inne są wysokości kursów, jedne mają bardziej, a inne mniej rozbudowane oferty, jak również bonusy i promocje. To sprawia, że wybór bukmachera wcale nie jest prosty. Poza tym każdy gracz ma swoje preferencje i wymagania. Jak więc wybrać bukmachera?

 Jak wybrać najlepszego bukmachera? Sprawdź oferty!

Po wejściu w życie tak zwanej ustawy hazardowej, legalni bukmacherzy na polskim rynku przygotowali bogate oferty promocyjne, zachęcające do rejestracji i wpłaty depozytów. Niektórzy oferują darmowe zakłady, inni bonusy od pierwszej wpłaty na konto depozytowe, ale wysokości ofert promocyjnych to tylko jeden z czynników mających wpływ na dokonanie właściwego wyboru konkretnego operatora zakładów bukmacherskich. Wysokość kursów, szerokość oferty, a także limity u polskich bukmacherów, jakie nakładane są na graczy, którzy często inkasują wygrane, wiarygodność oraz wypłacalność buka to inne, niezwykle ważne czynniki, które powinno się uwzględniać. 

Szerokość oferty bukmacherów w Polsce

Dla wprawionych graczy szerokość oferty bukmachera online jest najważniejszym aspektem. Oczywiście obok wysokości oferowanych kursów. Tacy typerzy po latach gry mają obraną swoją strategię, która opiera się na typowaniu określonych zakładów online u danego bukmachera. Najczęściej są to niszowe zdarzenia, których nie bierze pod uwagę nowy gracz. Mowa tutaj między innymi o zakładach na rzuty rożne, żółte kartki, czy handicapy. Dobrego bukmachera można rozpoznać właśnie po tym, że jego oferta zakładów jest bardzo rozbudowana.

Najnowsze bonusy sprawdź w naszym dziale BONUSY

Zanim wybierze się konkretnego operatora warto wejść na kilka stron internetowych i porównać oferty najpopularniejszych internetowych bukmacherów w Polsce. Jeśli gracz głównie koncentruje się na typowaniu piłki nożnej, powinien sprawdzić ile dodatkowych opcji jest dostępnych na stronie bukmacherskiej i czy są na niej zakłady, które są dla gracza interesujące. Należy także wziąć pod uwagę to, czy firma udostępnia kursy na zdarzenia z mniej popularnych lig, a także niższych klas rozgrywkowych w Polsce. Dodatkową zaletą jest także obecność kursów na mniej znane sporty, czy wydarzenia poza sportowe, jak np. wybory polityczne. 

Wysokość kursów na legalne zakłady bukmacherskie

Osoby zainteresowane obstawianiem niszowych zdarzeń bukmacherskich i szukaniem dodatkowych opcji typowania, powinni zwracać także uwagę na kursy. Jest to o tyle istotne, że wybierając ofertę najlepszego bukmachera online trzeba liczyć się z 12-procentowym podatkiem, który jest odprowadzany przy każdym zawartym zakładzie i wyższe kursy mogą go w pewien sposób monetyzować. Można jednak zobaczyć, że legalni bukmacherzy w Polsce oferujący zakłady wzajemne mają zbliżone kursy. W rzeczywistości jednak, a w szczególności przy dodatkowych opcjach typowania, różnice mogą być duże i tym samym przełożyć się na wyższe wygrane. 

Jak wybrać bukmachera online? Sprawdzenie bonusów i promocji

Dla graczy, którzy traktują obstawianie jako rozrywkę i typują raz na jakiś czas, istotna jest oferta bonusów i promocje dla nowych graczy. Najczęściej oferty obejmują zakład bez ryzyka, dodatkowe środki w postaci bonusu od depozytu czy bonusy z mnożnikiem. Najlepsze zakłady bukmacherskie w Polsce mają także mocno rozbudowane systemy punktów za każdy postawiony kupon, które później można zamieniać na bonusy, czy np. tak jak w Fortunie obstawić za nie kupon. 

Wiarygodność i wypłacalność legalnego bukmachera

Wiarygodność firmy bukmacherskiej powinna być najważniejszym aspektem branym pod uwagę w trakcie wyboru najlepszego bukmachera w Polsce. Trudno bowiem powierzyć komuś pieniądze, kto może zaraz zbankrutować. Co z tego, że typer będzie miał na depozycie kilka tysięcy złotych, jeśli nie będzie mógł ich wypłacić? Co jednak istotne, licencja Ministerstwa Finansów daje częściową pewność tego, że bukmacher ma dobrą sytuację finansową. Drugą sprawą jest wypłacalność firmy bukmacherskiej i wiążąca się z tym kwestia limitów na koncie indywidualnym każdego typera. Z oczywistych pobudek bukmacherom nie zależy na tym, aby użytkownicy wygrywali dużo pieniędzy, dlatego w regulaminach można znaleźć informację o limitach. Najlepsi bukmacherzy oferują jednak wysokie limity, ale warto zasięgnąć informacji na forach internetowych na temat sytuacji u konkretnego operatora. 

Lista legalnych bukmacherów. Sprawdź, gdzie może zawierać zakłady!

Legalnie w Polsce działa wiele firm bukmacherskich. Oferują one nie tylko standardowe obstawianie, ale także zakłady na żywo, czy możliwość typowania wirtualnych gier. 

STS Zakłady Bukmacherskie

STS to największy polski bukmacher, który dla nowych graczy ma przygotowane wiele ciekawych bonusów o łącznej wartości 1660 złotych. Mowa tutaj o zakładzie bez ryzyka w wysokości 100 złotych, bonusie od trzech pierwszych wpłat depozytu w wysokości 1500 złotych oraz bonusie 60 złotych za wykonanie określonych zadań. Promocja kierowana jest do osób, które zarejestrują się w STS po raz pierwszy.

NASZ BONUS

STS to największy bukmacher na polskim rynku. 100 zł – zakład bez ryzyka na start ze zwrotem na konto główne. Oferta powitalna 1660 zł

NASZ BONUS TOP10
Użyj kodu

Zakłady bukmacherskie Fortuna

W Fortunie nowi typerzy mogą otrzymać bonusy o łącznej wartości 330 złotych. Składają się na nie 3 freebety – każdy o wartości 100 zł oraz 30 zł za pełną rejestrację i pierwszą wpłatę.

NASZ BONUS

Trzy zakłady bez ryzyka do 100 zł na start!

Przegrywasz = kasa wraca do Ciebie!

NASZ BONUS TOP10
Użyj kodu

Betfan

BETFAN Zakłady bukmacherskie, których twarzą jest Mariusz Pudzianowski oferuje zwrot stawki do 200 złotych za pierwszy przegrany zakład w formie freebetu. 

NASZ BONUS

Bonus 200% do 300 zł + liczne promocje specjalne

NASZ BONUS TOP10
Użyj kodu

Superbet

W tym przypadku gracze mogą otrzymać aż cztery bonusy startowe w wysokości 3755 złotych – darmowy zakład warty 35 złotych, bonus bez ryzyka za 3500 złotych, bonus od depozytu warty 200 złotych i bonus za zainstalowanie aplikacji mobilnej warty 20 złotych. 

NASZ BONUS

Szeroka oferta powitalna w Superbet. 3 755 zł bonusu na start. Dwa freebety i wysokie kursy

NASZ BONUS TOP10
Użyj kodu

ETOTO

Firma przygotowała dla nowych typerów bonusy powitalne o łącznej wartości 2222 złotych –  bonus 100 procent o depozytu max. 400 złotych, 50 procent do 600 złotych od drugiej wpłaty oraz 50 procent od trzeciej wpłaty max. 1000 złotych. Ponadto gracz otrzymuje darmowy zakład o wartości 22 złotych w aplikacji mobilnej.

LV Bet

Na start gracze mogą otrzymać pakiet powitalny warty 2020 złotych. Składa się na niego bonus od trzech pierwszych depozytów o łącznej wartości 2000 złotych oraz darmowy zakład o wartości 20 złotych.

PZBuk

Tutaj gracze mogą uzyskać 2023 złote w ramach pakietu powitalnego. Jest to cashback warty 1000 złotych na pierwszy przegrany kupon, bonus od depozytu warty 1000 złotych i darmowy zakład o wartości 23 złotych.

Co istotne, aby możliwe było otrzymanie maksymalnych wartości z pakietów powitalnych, należy spełnić określone wymagania, które narzuca bukmacher. Warto więc wcześniej przeczytać regulamin na stronie bukmachera, aby później nie zdziwić się, że bonusy nie zostały przydzielone do konta.

NASZ BONUS

Darmowe 23 zł na dowolny zakład + nawet 2000 zł bonusu na start

NASZ BONUS TOP10
Użyj kodu

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej