300 PLN za walkę Pereira – Hill! Wytypuj UFC 300 i zgarnij bonus

Już w najbliższą noc z soboty na niedzielę czeka nas wielkie wydarzenie w świecie mieszanych sztuk walki. W Las Vegas w USA odbędzie się 300. (jubileuszowa) gala UFC.

W walce wieczoru w wadze półciężkiej o pas mistrzowski zmierzą się jego obecny posiadacz Alex Pereira (kurs 1.75) oraz chcący mu go odebrać Jamahal Hill (2.10). Legalny bukmacher Superbet z tej okazji ma specjalną ofertę dla każdego, kto zechce dołączyć do jego klientów – aż 300 PLN bonusu za poprawne wytypowanie zwycięzcy wspomnianego starcia!

Co należy zrobić, by otrzymać bonus?

  1. Zarejestruj konto gracza na stronie lub w aplikacji Superbetu, używając naszego kodu: „FANSPORTU” i zaznaczając wszystkie zgody marketingowe.
  2. Wpłać na nie przynajmniej 50 PLN.
  3. Postaw swój pierwszy kupon ze stawką min. 2 PLN, typując zwycięzcę walki Pereira (1) – Hill (2).

Jeżeli poprawnie wskażesz wygranego, do 72 godzin otrzymasz od Superbetu bonus o wartości 300 PLN, który musisz zaakceptować w ciągu maks. 7 dni. Tyle samo czasu masz na obrócenie promocyjnymi środkami.

Jak należy tego dokonać? Wykorzystując bonus do postawienia trzech kolejnych zakładów z minimalnym kursem zdarzenia (SOLO) lub zdarzeń (AKO) na poziomie 1.91. To wystarczy, aby „uwolnić” środki i móc wykorzystać je na dalszą grę w dowolny sposób lub wypłacić od razu na swoje konto bankowe.

Zarejestruj konto teraz i odbierz bonus na UFC 300!

Kilka faktów przed walką Pereira – Hill:

  1. Pereira wygrał swoje poprzednie dwie walki – z Janem Błachowiczem i o mistrzowski pas z Jirim Porhazką (przez nokaut).
  2. Hill ma za sobą cztery kolejne zwycięstwa, w tym aż trzy przed czasem.
  3. O cztery lata młodszy jest Amerykanin.
  4. Obaj zawodnicy nigdy nie zwyciężyli przez poddanie.
  5. Swój ostatni pojedynek Hill stoczył ponad rok temu – 21 stycznia 2023 r., pokonując przez decyzję Glovera Teixeirę.

Kiedy odbędzie się walka Pereira – Hill?

Walka powinna odbyć się najwcześniej o godz. 5.40 w niedzielę (14.04.24) podczas gali UFC 300 w Las Vegas, która wystartuje o północy tego samego dnia.

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej