xr:d:DAElghk_yFU:15658,j:6814370162653848259,t:24040515

XTB KSW 94. Wrzosek vs. Szpilka: Kursy i zakłady bukmacherskie na walkę

Już 11 maja odbędzie się gala XTB KSW 94, na której zobaczymy hitową walkę w wadze ciężkiej. Artur Szpilka zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Kto jest faworytem tego starcia? Jak wyglądają kursy i zakłady bukmacherskie na to starcie?

Pojedynek Artura Szpilki z warszawskim kick-bokserem był już planowany kilkukrotnie, ale nie dochodziło do niego z powodu problemów zdrowotnych byłego pięściarza. Teraz jednak nic nie powinno stanąć przeszkodzie.

Zarówno „Szpila”, jak i Wrzosek debiutowali w 2022 roku. Kariery w MMA obu panów idą jednak zupełnie innym torem. Arek w każdej z czterech walk mierzył się wyłącznie ze sportowcami, podczas gdy jego najbliższy rywal miał epizod w świecie freak fightów.

Ostatni pojedynek Arkadiusza Wrzoska miał miejsce w styczniu. Warszawiak szybko uporał się w nim z doświadczonym Ivanem Vitasoviciem. Szpilka tymczasem z niemałymi problemami wygrał na Stadionie Narodowym z Mariuszem Pudzianowskim.

Wrzosek vs. Szpilka: Kursy bukmacherskie

Walkę Szpilka vs Wrzosek obstawicie u bukmachera Fortuna. Przy założeniu nowego konta czeka na Was kapitalna oferta powitalna. Za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Oprócz tego dostaniesz trzy zakłady bez ryzyka do 100 zł. To łącznie 300 zł za pierwsze kupony, które Fortuna zwróci Ci na konto!

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka3.40Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.32Fortuna

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej