Amstel Gold Race kursy bukmacherskie michał kwiatkowski
fot. Kwiato IG

Amstel Gold Race: Ogromny kurs na wygraną Michała Kwiatkowskiego!

W niedzielę 14 kwietnia odbędzie się kolarski wyścig Amstel Gold Race. Prezentujemy kursy bukmacherskie na to wydarzenie. Ogromny kurs na wygraną Kwiatkowskiego.

Amstel Gold Race: Kursy bukmacherskie

TYPYKURSYBUKMACHER
Mathieu van der Poel2.3SUPERBET
Ben Healy15.0SUPERBET
Mattias Skjelmose18.0SUPERBET
Thomas Pidcock18.0SUPERBET
Jasper Philipsen20.0SUPERBET
Juan Auyso20.0SUPERBET

Niesamowicie dysponowany Mathieu van der Poel jest głównym faworytem kolarskiego wyścigu Amstel Gold Race. Holender „goli” jeden wyścig za drugim i dokłada do swojego palmares kolejne wyśmienite osiągnięcia.

Patrząc na tabelę z kursami bukmacherskimi łatwo dostrzec przepaść między popularnym MVDP, a resztą stawki. Bukmacherzy jako kolejnego w kolejce do wygranej wskazują Bena Healy’ego. Młody Irlandczyk, który w ubiegłym roku był drugi rozpoczął ten sezon od startów w wyścigach niższej rangi i nie miał okazji do konfrontacji z największymi gwiazdami.

Ciut niżej bukmacherzy wycenili szansę będącego w solidnej formie Mattiasa Skjelmose oraz prezentującego dobre rezultaty Thomasa Pidcocka. Do grona faworytów zaliczono również szybkiego Jaspera Philipsena oraz niezwykle dynamicznego Juana Ayuso, który w tym sezonie już dziesięciokrotnie stawał na podium za sprawą dobrych występów w jednodniówkach i topowych rezultatach w klasyfikacji generalnej.

Ogromny kurs na wygraną Michała Kwiatkowskiego

Michał Kwiatkowski to dwukrotny zwycięzca wyścigu Amstel Gold Race. Polak stawał na najwyższym stopniu podium w sezonach 2015 oraz 2022. W pozostałych występach w „Piwnym wyścigu” popularny Kwiato także zajmował wysokie miejsca.

Kwiatkowski był 2, 4, 5, 8 czy 11. Śmiało można go zatem uznać za jednego z kolarzy, którzy na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat zapisali się na stałe na kartach historii wyścigu rozgrywanego w Limburgii.

Ponieważ kurs na wygraną Kwiatkowskiego został ustalony na poziomie 60.0 warto rozważyć postawienie 10 czy 20 złotych na wygraną Polaka.

TYPKURSBUKMACHER
Michał Kwiatkowski wygra60.0SUPERBET

Promocja z kodem FANSPORTU aż 3 755 zł na start

Wyścig Amstel Gold Race 2024 możesz obstawić w Superbet. Legalny polski bukmacher oferuje aż 3 755 zł na start dla wszystkich nowych graczy. Na pakiet powitalny Superbet składa się:

  • Cashback – do 3 500 zł za pierwszy tydzień gry, jeśli będzie na minusie
  • Bonus 100% od pierwszej wpłaty – do 200 zł za pierwszy depozyt
  • Freebet w aplikacji mobilnej – 20 zł za pobranie apki w ciągu pierwszego tygodnia
  • Extra Freebet – 35 zł za pierwszy depozyt o wartości minimum 50 zł

Załóż konto w Superbet i obstaw Amstel Gold Race!

Amstel Gold Race: Kiedy wyścig? O której transmisja

Wyścig Amstel Gold Race odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia. Transmisja z wyścigu rozpocznie się o godzinie 10:45. Transmisja początkowo będzie dostępna wyłącznie online. O 13:00 rozpocznie się transmisja telewizyjna z wyścigu kobiet. W niedzielę 14 kwietnia o godzinie 14:35 na kanale Eurosport odbędzie się transmisja z wyścigu Amstel Gold Race z udziałem Michała Kwiatkowskiego.

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej