iga-swiatek-stuttgart

Iga Świątek – Elise Mertens typy, kursy analiza

Liderka światowych lista rozpoczyna kolejny turniej rangi WTA 500. Stawką jest obrona tytułu zdobytego przed rokiem. Czy niemiecka ziemia raz jeszcze okaże się dla naszej rodaczki szczęśliwa? Oto Iga Świątek – Elise Mertens typy. Miłej lektury!

Iga Świątek – Elise Mertens typy

Paryż, Rzym, Doha oraz Stuttgart. Co łączy wszystkie te cztery lokalizacje? Na myśl o każdej z nich na twarzy Igi Świątek pojawia się szeroki i szczery uśmiech.

Powód jest bardzo prosty. Polka w każdym z wymienionych miast co najmniej dwukrotnie dopisywała cenną turniejową wygraną do swojego sportowego CV. W Stuttgarcie np. jej łupem padło zarówno zwycięstwo w 2022, jak i 2023 roku. Cel na trwający sezon jest więc jasny i klarowny – ustrzelić przysłowiowego tenisowego hattricka.

Iga Świątek
VS
Elise Mertens
1 1.04
2 13
1 1.03
2 13

Jak widać w wyżej załączonej tabeli, legalni polscy bukmacherzy nie mają najmniejszych wątpliwości co do tego, która z Pań jest faworytką meczu w ramach 1/8 finału. Moim zadaniem było więc znalezienie alternatywnych propozycji. Wybór padł na liczbę gemów.

Iga zdaje się powoli wracać na dobre tory, czego dowodem są dwa wyraźne zwycięstwa podczas Billie Jean King Cup. Mertens mimo aspirowania do miana jednej z czołowych zawodniczek na świecie nie stanowi raczej w tym momencie większego zagrożenia dla rodowitej warszawianki.

Polecam tym samym mocno rozważyć Iga Świątek – Elise Mertens typy na mniej niż 19 gemów w meczu. Podobny scenariusz jest naprawdę bardzo prawdopodobny.

NASZ TYP: mniej niż 18.5 gema w meczu – kurs 1.50 w Superbecie

Chcesz kolejnych ciekawych zakładów na najważniejsze tenisowe spotkania trwającego sezonu? Uważnie obserwuj nasz portal, gdyż już niebawem pojawią się na nim kolejne propozycje!

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej