Kto wygra wyścig w Kraju Basków? Kursy bukmacherskie, analiza i typ

Czas na ostatni etap wyścigu dookoła Kraju Basków. Najlepsi kolarze stoczą walkę o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Kursy bukmacherskie, analiza oraz typ.

Wyścig w Kraju Basków – kursy bukmacherskie

Już dziś w sobotę 6 kwietnia w Eibar odbędzie się ostatni etap wyścigu dookoła Kraju Basków. Różnice w klasyfikacji generalnej są minimalne, a wyścig tradycyjnie już rozegra się nie na minutowe, a na sekundowe różnice.

Aktualnie w klasyfikacji generalnej prowadzi Mattias Sklejmose z ekipy Lidl-Trek. Drugie miejsce zajmuje Maximilian Schachmann z drużyny BORA – hansgrohe natomiast na trzeciej lokacie plasuje się Juan Ayuso reprezentujący UAE Team Emirates.

Zwycięzca klasyfikacji generalnej – typ

Kursy wystawione przez bukmachera są mocno rozstrzelone. Warto zwrócić uwagę na fakt, że kurs na zwycięstwo aktualnego lidera Mattiasa Skjelmose wynosi, aż 15.0! Natomiast kurs na wygraną świetnie dysponowanego Maximiliana Schachmanna jest jeszcze wyższy i wynosi 25.0. Na papierze są to główni faworyci do zwycięstwa. Niespodziankę może sprawić Romain Gregoire, zwycięzca wczorajszego etapu.

NASZ TYP: Maximilian Schachmann wygra cały wyścig – kurs 25.0 w Superbet

Z kodem FANSPORTU możesz otrzymać aż 3 755 zł!

Wyścig Dookoła Kraju Basków możesz obstawić w Superbet. Legalny polski bukmacher oferuje aż 3 755 zł na start dla wszystkich nowych graczy. Na pakiet powitalny Superbet składa się:

  • Cashback – do 3 500 zł za pierwszy tydzień gry, jeśli będzie na minusie
  • Bonus 100% od pierwszej wpłaty – do 200 zł za pierwszy depozyt
  • Freebet w aplikacji mobilnej – 20 zł za pobranie apki w ciągu pierwszego tygodnia
  • Extra Freebet – 35 zł za pierwszy depozyt o wartości minimum 50 zł

TUTAJ możesz założyć konto w Superbet i obstawić Wyścig Dookoła Kraju Basków!

Wyścig w Kraju Basków – kiedy 6 etap?

6 etap Wyścigu Dookoła Kraju Basków odbędzie się w sobotę 6 kwietnia. Transmisja telewizyjna rozpocznie się o godzinie 15:00 i będzie dostępna na kanałach Eurosportu.

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej