Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm na polskim rynku bukmacherskim. Bukmacher powstał już wiele lat temu, a działalność online była ogromnym skokiem wprzód w kierunku rozwoju. Szczególnie istotne jest to, iż bukmacher Fortuna działa legalnie na podstawie licencji Ministerstwa Finansów. Firma zbiera pozytywne opinie wśród nowych i stałych graczy, więc jest to marka godna zaufania. 

Czy warto założyć konto w Fortuna Zakłady Bukmacherskie?

Szerokie grono tego bukmachera twierdzi, że warto, ale nie można opierać się jedynie na takich stwierdzeniach. Przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo i to, czy bukmacher działa legalnie. W przypadku Fortuny nie ma się kompletnie czego obawiać, ponieważ firma otrzymała licencję numer SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 od Ministerstwa Finansów jako zgodę na oferowanie zakładów wzajemnych. Ponadto wszystkie dane graczy są specjalnie chronione i zaszyfrowane, więc nie muszą się oni obawiać, że ktoś wykradnie im dane do konta. Oczywiście samo podejście to gwarancji bezpieczeństwa dla użytkowników ma ogromne znaczenie, ale nie wystarczy do tego, aby stwierdzić, czy warto zakładać konto w Fortunie. Niemniej, biorąc pod uwagę jeszcze bogatą ofertę zakładów oraz ilość dostępnych rynków zdarzeń, można powiedzieć, że warto.

NASZ BONUS

Trzy zakłady bez ryzyka do 100 zł na start!

Przegrywasz = kasa wraca do Ciebie!

NASZ BONUS TOP10
Użyj kodu

Jaka jest oferta Fortuny?

W Fortunie każdy gracz ma dostęp do około 30 dyscyplin sportowych. Znajdują się wśród nich zarówno tradycyjne sporty, jak również eSport i wirtuale. Jeśli chodzi o typy zakładów to wyróżnić można SOLO, AKO, MAXIKOMBI oraz Bezpieczny, czy Ekspert. Ciekawostką są mało znane ligi w ofercie Fortuny na piłkę nożną. Istotne jest to, że bukmacher stale się rozwija, co przekłada się na coraz ciekawszą ofertę. 

Fortuna to jeden z tych bukmacherów, którzy mają w swojej ofercie nie tylko konkretne dyscypliny sportowe, ale także dodatkowe ligi, których nie znajdzie się u innych bukmacherów. Jeśli chodzi o samą listę sportów to jest ona rozbudowana, a znaleźć w niej można piłkę nożną, wyścigi powietrzne, badminton, hokej, tenis, boks, piłka ręczna, siatkówka i wiele innych. 

Jeśli chodzi o listę nietypowych sportów, które można obstawiać, to nie ma ich zbyt wielu. Na wyróżnienie zasługuje jednak eSport, gdzie można typować CS:GO, LoL, czy też DoTa 2. Te produkcje zaliczane są do jednych z najpopularniejszych w eSporcie, ale mimo wszystko brakuje jeszcze kilku ważnych dla graczy pozycji. Z ciekawostek na uwagę zasługuje fakt, że można typować politykę, czy też wydarzenia rozrywkowe. 

Zakłady bukmacherskie Fortuna live

Na stronie internetowej bukmachera istnieje możliwość zawierania zakładów na żywo. Jest to opcja dostępna u większości legalnych bukmacherów w Polsce, więc niewprowadzenie takiej oferty u siebie z pewnością nie byłoby dobrym rozwiązaniem. Fortuna to firma, która przede wszystkim oferuje zakłady live dla piłki nożnej, tenisa, koszykówki, biegów narciarskich, kolarstwa, siatkówki, tenisa stołowego, badmintona, siatkówki i również e-sportu.

Praktycznie w każdej dyscyplinie sportowej jest dość szeroki zakres rynków, co przekłada się na możliwości typowania. Korzystanie z zakładów na żywo jest bardzo proste. Wystarczy wejść w konkretną zakładkę, gdzie pojawią się wydarzenia z opcja typowania live. Często podczas odbywania się jakichkolwiek spotkań typerzy mają możliwość czatowania ze sobą. Dzięki temu mogą wymieniać się swoimi spostrzeżeniami. 

Warto jeszcze wspomnieć o transmisjach live. Niegdyś można było praktycznie codziennie coś obejrzeć, jednak obecnie streaming nieco wymarł. Mimo to, jeśli platforma została na to przygotowana, to zapewne w przyszłości tych transmisji będzie więcej. Co jednak istotne, na stronie bukmachera można znaleźć wyniki na żywo. Wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę i kliknąć livescore. Na początku wyświetlane są wyniki z rozgrywek piłki nożnej, a następnie pozostałe dyscypliny sportowe. 

Odbierz swój bonus!

TYLKO U NAS
3 zakłady bez ryzyka na start!
30 zł za pełną rejestrację i pierwszą wpłatę!

Metody płatności w zakładach bukmacherskich w Fortunie oraz wpłaty i wypłaty

Mimo iż liczba płatności w Fortunie wydaje się duża, to jednak brakuje u bukmachera kilku ważnych operatorów płatności. Nie powinno to stanowić problemu, bo jednocześnie jest tyle innych opcji, że z pewnością każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. Niektóre systemy obsługujące płatności różnią się między sobą, lecz w większości przypadków posiadają one te same cechy. Poza tym w większości przypadków nie ma dodatkowych opłat, co jest dużym plusem. 

Fortuna nie podaje określonej minimalnej kwoty, jaką można wypłacić po wygranej, więc przyjmuje się, że będzie to całkowita kwota. Wypłacenie środków jest proste i szybkie. Jeśli zleci się wypłatę do godziny 12:00, to pieniądze znajdą się na koncie jeszcze tego samego dnia. W przypadku wygranych oraz ustalonych granic należy pochwalić bukmachera. Jeśli chodzi o minimalną stawkę na kuponie, to wynosi ona 2 złote, a maksymalna 601 tysięcy złotych na jednym kuponie. 

Aplikacja mobilna Fortuna

Oczekiwania typerów względem największych bukmacherów zawsze są wysokie. Aplikacja Fortuny należy do tych z grona najbardziej rozbudowanych i powinna spełnić oczekiwania wszystkich graczy. Znaleźć w niej można całą ofertę zakładów przedmeczowych, zakładów na żywo, sportów wirtualnych, eSport i rozbudowane statystyki. Aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne z Androidem i iOSem. Ponadto gracze mogą szybko wpłacać i wypłacać pieniądze, a powiadomienia push pozwalają śledzić rozstrzygnięte kupony.

Odbierz swój bonus!

TYLKO U NAS
3 zakłady bez ryzyka na start!
30 zł za pełną rejestrację i pierwszą wpłatę!

Bonusy w ofercie powitalnej w Fortunie

Podobnie, jak u innych bukmacherów, tak i tutaj znaleźć można bonus powitalny dla nowych graczy. Na sam początek, gdy zostanie założone konto, każdy może liczyć na 20 zł bez depozytu na start. Mimo że kwota nie powala to i tak wystarczy na pierwsze małe zakłady. Co istotne, również stali gracze mogą liczyć na bonusy za lojalność. 

Wymagania dotyczące bonusu na start są minimalne i tak naprawdę nie są one trudne do spełnienia. Wystarczy się zarejestrować, a bonus znajdzie się na koncie gracza. Jest to opcja bardzo ciekawa dla nowych graczy, którzy chcą na początku zapoznać się z serwisem i zobaczyć jak funkcjonuje. Co istotne, promocje są aktualizowane przez Fortunę na bieżąco. Często pojawia się oferta na zakład bez ryzyka, freebet, happy hours, jak również bonusy dla najlepszych typerów. 

W ramach zakładu bez ryzyka można otrzymać 100 złotych, jeśli postawiony kupon za maksymalną stawkę 100 złotych okaże się przegrany. W takim przypadku ponosi się tylko koszt podatku. Jeżeli chodzi o happy hours, to gracze mogą zyskać do 14 procent więcej na kuponie bez stawki minimalnej w przypadku wygranych taśm, a także inne darmowe bonusy na konkretne spotkania. Ważne jest to, aby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia z minimalnym kursem 1.3.

Czy warto obstawiać zakłady sportowe w Fortunie? Podsumowanie

Fortuna, jak każdy inny bukmacher, ma swoje wady i zalety. Ostateczna opinia, która uwzględnia stosunkowo wysokie kursy bukmacherskie, rozbudowaną ofertę i bonusy na start oraz Fortuna Klub PLUS, jest raczej pozytywna. W przypadku wad z pewnością wymienić można ograniczoną liczbę możliwości systemów wpłat i wypłat, a także mniejsza liczba dyscyplin sportowych w porównaniu z innymi bukami. Fortuna opinie zbiera pozytywne i nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ ten bukmacher zasłużył sobie na to swoją pracą. 

Aktualne promocje bukmacherskie

Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie

Darmowe typy na Telegramie

Otrzymuj codziennie darmowe typy na swój telefon

PARTNERZY SERWISU

Graj odpowiedzialnie
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.
Więcej